Duyurular

CONNECT TO BETTER

Plastik boru sistemlerinin ve çözümlerinin lider sağlayıcısı Wavin, yeni bir marka kavramı başlatıyor: Daha iyiye bağlar

Çok uzun süredir kurulu isimlerin olduğu, bu rekabetçi ve talep gören pazarda, Wavin, yüksek kalite ve inovasyondan oluşan 60 yılın üzerindeki kendi şöhretini inşaa ediyor. Wavin’in üst ve alt grup yapı projeleriniz için sunabildiği herşeyin altını çizmek için, yeni bir marka kavramı geliştirdik. Daha iyiye bağlar. Projeniz yada uğraşınız ne olursa olsun, sizleri daha iyi teknolojilere, ortaklıklara ve çözümlere bağlıyoruz.

Wavin daha iyiye bağlar:

·  Yenilikçilik –  Wavin sektörde yüksek kaliteli ve alan korumalı plastik boru sistemleri ve su yönetim çözümleri yaratan bir lideriz. Wavin’in inovasyon portföyü, dünyanın ilk büyük mat PVC baskılı borusunu 1955’de, 1997’de yağmur suyu biriktirmesini 1997’de ve dünyanın ilk yüksek performans PPr sistemini sıcak ve soğuk su için 2013’de içermiştir.

·  Performans – Sistemimiz daha hızlı kurulumuyla birlikte uzun süreli dayanıklılık sunmaktadır.

·  İş Ortaklığı – İş çevremiz karmaşık sorunları çözmenizde size yardımcı olur.

·  Hizmet– Çalışanlarımız, sizinle daha kolay ve esnek iş yapabilmek için kendilerini adarlar.

·   Uygun Maliyet – Sizinle birlikte, ihtiyacınız olan ne varsa, biz en iyi çözümü buluruz.  

“Daha iyiye bağlar” sloganı, müşterilerimiz için açık faydaları anlatmaktadır. Üst ve alt yapı gereksinimleri için Wavin tekil bir bağlantı noktasıdır.

Haziran 16, 2015 - Salı günü yayımlandı.
Silverturk