Duyurular

WAVIN ACADEMY 1 YAŞINDA !


WAVIN PİLSA PERSONELİ WAVIN ACADEMY’NIN 1. YAŞINI KUTLADI

Wavin Academy’de yapılan bir törenle açılışının 1. yılını kutlayan Wavin Pilsa personeli Wavin Academy’nin yerine getirmiş olduğu bu sosyal sorumluluğun mutluluğunu bir kez daha yaşadı ve daha nice yıllar yaşatmayı diledi.

Orhun Çapanoğlu “Wavin Academy’de bir yılda 5.000 kişiyi ağırladık”

Wavin Pilsa Genel Müdürü Orhun Çapanoğlu “Wavin Academy’nin faaliyette bulunduğu ilk 12 ay içerisinde yaklaşık 250 toplantı gerçekleştirilmiş; bu toplantılarda tesisatçılar, mekanik tesisatçılar, bayiler, kamu çalışanları, sivil toplum kuruluşları ve sektörün her kademesinden 5.000 kişi ağırlanmıştır. Wavin Academy’nin açılışla birlikte başlayan bu artan yoğunluğu ve akademi kurulumu ile gösterilen çabanın hakkını veren olumlu geri dönüşlerin alınması hepimizi gururlandırmıştır.  Gerek yerli gerekse yabancı katılımcılarımız Wavin Academy ziyaretlerinden çok memnun kaldıklarını belirtmiş, tüm Wavin ailesini akademi bünyesinde daha faydalı, etkileyici ve verimli işler yapmak konusunda yüreklendirmiştir. Wavin Academy’nin Wavin Grup tarafından Avrupa’da kurulacak diğer akademilere model teşkil etmesi, ismiyle ve logosuyla Türkiye’deki bu modelin yaygınlaştırılması kararı bizi ayrıca mutlu etmiştir” şeklinde konuştu.

Müjgan Erbaz “Amacımız sektörün kalitesini arttırmak”

Wavin Academy Yöneticisi Müjgan Erbaz “Sektörün kronik sorunlarından birisi yetenekli, istekli, ahlaklı ve bilgili kalifiye eleman yetersizliğidir. Buna bağlı olarak işgücünü çok ucuza sunan ama işi bilmeyen, yanlış veya etik dışı çalışan ustalar hem sektörün algılanan kalitesini düşürmekte hem de müşteride güvensizlik yaratmaktadır. Wavin Academy, odalar, yerel yönetimler, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve birçok kurumla iletişim halinde, ortak etkinlikler gerçekleştirmekte ve bu etkinlikleri arttırmayı hedeflemektedir. Amacımız, sunduğumuz eğitimlerle sektörün kalitesini arttırmak” dedi.

Wavin Academy plastik boru sektörünün her kademedeki çalışanlarına ve öğrencilere eğitimler vermektedir. Bayi, tesisatçı, uygulamacı, mühendis (mekanik, inşaat), projeci, müteahhit, mimar ve öğrenciler hedef müşteri kitlelerini oluşturmaktadır.  Mevcut kullanıcılar ile yakın gelecekte sektörde görev alacak öğrencilerin de eğitimlere katılması ayrıca önem arz etmektedir.

Wavin Academy tesisleri teorik ve pratik uygulamalı her türlü eğitim ve etkinliğe uygun olarak tasarlanmıştır. Pratik uygulama alanında ürün demo ve teşhirleri bulunmakta, tesisin donanımı katılımcılar tarafından çok beğenilmektedir. Akademi, modernlik, yapılan işte uzmanlık, yenilikçilik, güvenilirlik, iyi servis ve hizmet, nitelikli personel gibi özellikleri sayesinde açıldığı ilk günden beri olumlu bir etki yaratmıştır. 


Haziran 24, 2015 - Çarşamba günü yayımlandı.
Silverturk